خوانا نیست?
ورود جستجو ثبت نام

پولا پرهنتیان

بازدید از پولا پرهنتیان، به معنی "جزیره بین راه"، را نباید از دست بدهید. این جزیره در 21 کیلومتری ساحل ترنگانو قرار دارد و از جزایر پولا پرهنتیان بسار و پولا پرهنتیان کسیل تشکیل شده است. پولا پرهنتیان پوشیده شده از جنگل های بکر، درختانی که با نسیم این سو و آن سو می روند، سواحل سپید پودرمانند است و آبهای آبی کبود آن را احاطه کرده است؛ این جزیره مخفیگاه ماهیگیران، پرندگان مهاجر و البته افراد باریک بینی است که می خواهند در تعطیلات به سفر بروند.آبهای پرهنتیان که حاشیه آن مملو از مرجان است، درست در کنار پارک آبی پولا ردانگ قرار دارد و از منظره زیردریایی بی نظیری برای غواصی برخوردار است.

اگر می خواهید از بنادر خصوصی و خلیج های دورافتاده دیدن کنید، می توانید مقدمات استفاده از کشتی های تفریحی جزیره را فراهم یا قایق هایی را اجاره کنید. افرادی که از موج سواری، کشتیرانی، قایقرانی و ماهیگیری در اعماق دریا لذت می برند، باید از این جزایر گرمسیری دیدن کنند.یکی از این دو جزیره، پولا پرهنتیان کسیل، برای مسافران کوله پشتی به دوش مناسب تر است. دراینجا، انواع مختلفی از اقامتگاه و غذاخوری های مقرون به صرفه وجود دارد.

از طرف دیگر، پولا پرهنتیان بسار، پیشرفته تر است و در نتیجه امکانات بیشتری دارد. با این حال، در هر دو جزیره، کلبه، خوابگاه و محل های مخصوص چادرزنی به چشم می خورند.

موارد مرتبط

هتل های ترنگانو

هتل های مالزی

برچسب ها

ما را در گوگل حمایت کنید