خوانا نیست?
ورود جستجو ثبت نام

پناهگاه حیات وحش کالوییت

آدرس:

Calauit Island, Busuanga Island, Philippines

این پناهگاه حیوانات که شامل ۳۷۰۰ هکتار است که از حیوانات در حال انقراض حفاظت می کند . این پناهگاه حیات وحش در سال ۱۹۶۷ توسط رئیس جمهور این کشور افتتاح شد . این پناهگاه به دستور کنیا برای محافظت از حیوانات،برای کمک به حیوانات،و نجات حیوانات آفریقایی، شکل گرفت.

امروزه زرافه،گورخر،همراه با حیوانات نادر و کمیاب مانند خرس زندگی می کنند.

گوزن کالمین،طاووس پالاوان،

در آغاز هشت گونه ی حیوانات آفریقایی،بومی کنیا،به این جزیره معرفی شدند،که در این زمان با هم زیستی جدید و مسالمت آمیز،این ها با گونه های مختلف بومی و محلی پالاوان با هم زندگی می کنند،اگر به دنبال هیجان و ماجراجویی هستید می توانید از طریق زمینی، از جزیره بوسانگ،که در لبه ی شمال غربی جزیره است با قایق که حدود ۱۵ دقیقه فاصله است شروع کنید و شروع کشف خود را از کالوییت آغاز کنید .

طرح  اصلی و اساس شکل گیری این پناهگاه محافظت حیوانات مطرح شد،هنگام ورود به این پناهگاه شما تجربه ای خاص را کنار این حیوانات دارید،این جاده زمینی در کل کشور فیلیپین به یکی از جاده های گردشگری تبدیل شده،این جاده را به جاده ماجراجویان دیوانه نیز می شناسند.

پس از طی کردن میسر با قایق حدودا ۲۰ دقیقه پیاده روی را در وسط جنگل هایی شبیه آفریقا تجربه می کنید،بسیاری از مسافران پس از دیدن این محل این نکته را گفتند که گویی در جنگل های آفریقا هستند .

ساکنان این جزیره را به شکل کپی دقیق از سرزمین خانگی خود در افریقا ساخته اند،این جزیره امروزه به شکل واضحی مانند آفریقا تبدیل شده است .

این تجربه کاملا حقیقی است،به طوریکه با دیدن گونه های مختلف حیوانات دچار سرگردانی می شوید . راهنمایی که همراه شماست فاصله امنی را تا حیوانات برای شما ایجاد می کند،تا به صورت آزادانه در این منطقه حرکت کنید .

بیش از ۳ ساعت گردش در منطقه های مختلف،عکاسی کردن،به تجربه ای شگفت انگیز می رسید در طول مسیر این منطقه هرگز از تلفن همراه استفاده نمی کنید .

هر ساله کنگره های متفاوتی برای حیوانات در فیلیپین برگزار می شود.

موارد مرتبط

هتل های پالاوان

هتل های فیلیپین

برچسب ها

ما را در گوگل حمایت کنید