خوانا نیست?
ورود جستجو ثبت نام

آبشار استرلا

آبشاری بسیار زیبا با آبی بسیار سرد و زنجیره وار،جایی بسیار خنک که با آبی بسیار خنک و زلال که از کوه سرازیر است . در این جا صندلی های بسیار زیاد به اندازه کافی برای رفتن با دوستان و خانواده وجود دارد .این آبشار بسیار جذاب و دیدنی است .

آبشار استرلا یکی از مقاصد گردشگری بسیار مهم در پالاوان است،که یکی از تمیزترین آبشارهای دنیا است و آبی بسیار شفاف دارد . این آبشار با موقعیتی بالا و منحصر به فرد که از ویژگی های خاص آن این است که به خاطر آب سرد و با طراوتش از مقاصد مهم برای شناگران است،که می توانند از ارتفاع ۲۰ متری شیرجه بزنند.سقوطی بسیار هیجان انگیز را در این جا می توانید تجربه کنید،این دو آبشار در محل تلاقی با هم از سرچشمه آب سرد از قله ویکتوریا،در کنار این آبشار سه استخر دیگر با عمق های مختلف برای تفریح وجود دارد و کم عمق ترین استخر برای کودکان در نظر گرفته شده است،

به علت کثرت مسافران و توریست ها در این منطقه دولت تلاش های بسیاری برای توسعه این مکان انجام داد،در حال حاضر امکانات بسیار خوبی برای رفت وآمد مکرر،کلبه هایی مجهز برای استراحت،و غذاهایی بسیار خوشمزه برای مسافران در نظر گرفته شده است، در یک روز می توانید از همه این امکانات در کنار دوستانتان لذت ببرید.

در این جا می توانید از میمون ها و نمایش گروهی آنها لذت ببرید.

چگونگی رسیدن و راه به این آبشار:

از مانیل_ پورتو پرنسس

با ایرلاین فیلیپین،ایرلاین پال اکسپرس،از طریق اقیانوس آرام_سبو.

موارد مرتبط

هتل های پالاوان

هتل های فیلیپین

برچسب ها

ما را در گوگل حمایت کنید