خوانا نیست?
ورود جستجو ثبت نام

شهر لوندویل

شهر لوندویل در جنوب شهرک عباس آباد و شمال شهر قره سو جای گرفته است . شهر لوندویل مرکز بخش لوندویل شهرستان آستارا می باشد که یکی از شهرهای استان گیلان به حساب می آید . لوندویل با ماشین تا شهرک عباس آباد 12 دقیقه (9.4 کیلومتر) و شهر قره سو 7 دقیقه (3.8 کیلومتر) فاصله دارد . همچنین مسافت لوندویل با ماشین تا شهرهای آستارا 16 دقیقه (13.3 کیلومتر) ، اردبیل 4 ساعت و 44 دقیقه (254 کیلومتر) ، عنبران 5 ساعت و 13 دقیقه (286 کیلومتر) ، سرعین 5 ساعت (278 کیلومتر) ، رشت 2 ساعت و 56 دقیقه (162 کیلومتر) و تا تهران 7 ساعت و 23 دقیقه (517 کیلومتر) می باشد .

جاذبه‌های گردشگری شهر لوندویل :

بخش لوندویل جاذبه‌های فرهنگی و طبیعی بسیاری برای تفریح و گردشگری دارد که عبارتند از :

امامزاده ابراهیم و قاسم : این امامزاده در جاده آستارا ، رشت ، بلوار امام جای گرفته است . امامزاده ابراهیم و قاسم با ماشین تا لوندویل 6 دقیقه (5.5 کیلومتر) مسافت دارد .

آرامگاه بابا حسن از عرفای منطقه

آرامگاه محمد دوست در قره سو : آرامگاه محمد دوست در شهر قره سو واقع شده که تنها 7 دقیقه (3.8 کیلومتر) تا لوندویل فاصله دارد .

آرامگاه بابا علی در روستای باباعلی

مجتمع ساحلی و گردشگری ۱۷ هکتار صدف روستای سیبلی

آبشار لاتون : یکی از زیباترین و مرتفع ترین آبشارها در استان گیلان به شمار میرود . آبشار لاتون در روستای کوته کومه جای گرفته ، و با ماشین تا لوندویل 23 دقیقه (8.1 کیلومتر) فاصله دارد . این آبشار ۱۰۵ متر ارتفاع دارد .

آبشار میه کومی

آب گرم روستای کوته کومه : این آب گرم نیز در روستای کوته کومه قرار گرفته و 23 دقیقه (8.1 کیلومتر) تا لوندویل مسافت دارد .

مناطقی سرسبز و ییلاقی لاتون ، باباعلی ، اسبینه و...

سواحل ۱۰ کیلومتری کناره‌ای دریای خزر

طرح سالم‌سازی شهر لوندویل

پارک ساحلی شهر لوندویل در حاشیه رود چلوند

پناهگاه حیوانات وحشی لوندویل : این پناهگاه نیز تنها 6 دقیقه (4.4 کیلومتر) تا لوندویل مسافت دارد .

موارد مرتبط

هتل های آستارا

هتل های ایران

برچسب ها

ما را در گوگل حمایت کنید