خوانا نیست?
ورود جستجو ثبت نام

پارک آبی دریم لند سرزمین رویا

پارک آبی دریم لند که قدیمی تر از پارک آبی Wild Wadi است اما به همان اندازه لذت بخش و برای تمام سنین مناسب است . پارک آبی دریم لند یکی از بزرگترین پارک های آبی در دنیا است. این پارک بیش از 25 سواری آبی در بیش از 250000 متر مربع باغ و زمین دارد .طرفداران هیجان از سواری هایی همچون Kamikaze ، Black Hole و چهار Twisting Dragon نا امید نخواهند شد.
یک رودخانه کم تحرک , یک استخر موج و استخری با شوری بالا برای شناور شدن نیز وجود دارد  که برای تجربیات آرام تر و کم هیجان تر است. قسمت AquaPlay دارای ۱۹ بازی و جاذبه هایی برای کل خانواده بوده و اگر ترجیح میدهید خیس نشوید می توانید روی جاده اتومبیل سواری ۴۰۰ متری اوقات خود را سپری کنید.

انواع کافی شاپ ها , رستوران ها و یک بار استخر دارای مجوز و مجلس shisha وجود دارد. تامین جای خواب برای شب به صورت چادر یا کلبه های cabana (کینه) در دسترس است. هزینه های ورودی برای بزرگسالان ۸۰ درهم و برای کودکان زیر ۱۲ سال ۵۰ درهم می باشد همچنین ورودی کودکان زیر ۴ سال رایگان است. این پارک از تاریخ ۱۰ تا ۱۸ در زمستان و از ۱۰ تا ۲۱ در تابستان (ژوئن تا سپتامبر) باز است. جمعه ها و تعطیلات تنها ویژه ی خانواده ها است.

موارد مرتبط

هتل های دبی

هتل های امارات متحده عربی

برچسب ها

ما را در گوگل حمایت کنید