خوانا نیست?
ورود جستجو ثبت نام

فستیوال خرید

در این روز هایی که تمام دنیا پر است از شور و شوق سال نوی میلادی کشورهایی که شم اقصادی قویی دارند از آن استفاده های بهتری می کنند. یکی از این کشورها دبی است. کشوری که در زمینۀ رشد اقتصادی شتابی چشم گیر داشته است. در اینجا نیز دبی تنها با یک برنامه ریزی درست هزاران و حتی میلیون ها گردشگر را به خود جلب کرده، این برنامه درواقع یک فستیوال خرید است در زمانی مناسب که به مدت یک ماه بهترین اجناس دنیا را با مناسبترین قیمت ها در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد.زمان این فستیوال بزرگ نزدیک است، از پنجشنبه اول ژانویه تا یکشنبه اول فوریۀ 2015 ( 11 دی تا 12 بهمن ماه )  می باشد. دقیقتر بخواهیم بگوییم این فستیوال به مدت یک ماه و دو روز بیستمین سالگرد برگزاری خود را جشن خواهد گرفت.

خرید در این فستیوال :

ماهیت این فستیوال در تمام شهر گسترده است به گونه ای که در تمامی پاساژها و مراکز خرید دبی می توانید نازل ترین قیمت های کالا را بیابید. همین رقابت در فروش نیز باعث می شود یک تخفیف یکپارچه در سرتاسر یک شهر تجاری شکل بگیرد، که مطمئنا این یک امر رویایی برای کسانی ست که خرید را یکی از لذتبخش ترین بخش های سفر دبی می دانند.این لذت در خرید میتواند تا جایی پیش برود که نتیجه خریدی اندک، بردن خودروهایی زیبا، پول نقد و یا حتی طلای ناب باشد. تمامی این ها جدا هستند از این موضوع که این فستیوال مجموعه ای ست از برترین برندهای دنیا چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ شهرت.

جشن های فستیوال :

برای لذت شما مسافران عزیز دبی تنوع زیادی از جشن ها را فراهم دیده ، که هر کدام به همراه لذیذترین غذاها و نوشیدنی ها هستند. این جشن ها نیز به همراه حضور محبوبترین خواننده های عرب و ستاره های فیلم های بالی وودی رنگ و بوی شادتری به خود می گیرند.

در آخر اینکه اگر از کسانی هستید که در این دورۀ زمانی تمایل به سفر به دبی را دارید،راحت بگویم، برد کرده اید.

موارد مرتبط

هتل های دبی

هتل های امارات متحده عربی

برچسب ها

ما را در گوگل حمایت کنید