خوانا نیست?
ورود جستجو ثبت نام

روز ملی استقلال امارات

روز ملی استقلال امارات متحده عربی (یا به قول اهالی این کشور روز اتحاد) روزی است که هرساله در 2 دسامبر به منظور بزرگداشت اتحاد ۷ شیخ نشین، به نام‌های ابوظبی، دبی ، شارجه، فجیره، ام القوین، رأس الخیمه و عجمان که به تأسیس کشور امارات متحدۀ عربی منجر شد بر‌گزار می‌شود. این روز در اماران تعطیل رسمی است.

جشن ها :

امسال امارات چهل و سومین سالگرد این روز ملی را جشن خواهد گرفت. مردم امارات در این روز با به ‌دست گرفتن پرچم امارات متحدۀ عربی و نقاشی کردن پرچم بر روی خودروها و ساختمان‌ ها و همچنین تزئین خیابان ‌ها پایکوبی می‌کنند. از ویژه ‌برنامه‌ های این روز به راه انداختن کارناوال‌ ها و فستیوال های مختلف در سطح شهر و رژهٔ نظامیان است. تمام این ها جدا از آتش بازی های معروفش است.

بهترین روز برای خرید :

این دوره از سال یکی از بهترین زمان ها برای سفر به دبی است، مخصوصا برای کسانی که برای پول خود و هزینه ای که برای خرید صرف می کنند ارزش قائل اند. در این روزها قیمت ها به گونه ای می شکنند که هر کسی در این زمان در دبی باشد و قصد خرید داشته باشد برد کرده است. حتما در مورد جمعۀ سیاه امریکا شنیده اید، این روز نمونۀ اماراتی آن است.پس بهتر است اگر در آذر ماههوس سفر به دبی را کرده اید برنامۀ خود به گونه ای تنظیم کنید که این روز را از دست ندهید.

موارد مرتبط

هتل های دبی

هتل های امارات متحده عربی

برچسب ها

ما را در گوگل حمایت کنید