خوانا نیست?
ورود جستجو ثبت نام

جستجوی تور

تومان
تومان

جستجوی هتل

جستجوی جاذبه های گردشگری

تور های ویژه

اطلاعات لازم قبل از خرید تور سنگاپور

اینکه چرا باید تور سنگاپور رو انتخاب کنیم و چه دلیلی وجود دارد تا ما را متقاعد کند که به سنگاپور سفر کنیم اول به سلیقه سفر ما و دوما انتخاب مقصد تور ماست. دلایل مختلف وجود دارد که شما از سفر به سنگاپور منصرف بشید اما همواره دلایل بسیاری هم وجود دارد که همین امروز چمدان هایتان را ببندید و تور سنگاپورتان را تهیه کنید و بدون هیچ تردید و تعللی سفرتان را شروع کنید.

به نظر من چند دلیل وجود داره که بعضی ها رو از سفر به سنگاپور منع کند یکی از این دلایل میتواند از سر لجبازی با همسر یا همسفر باشد چون هیچ دلیل دیگری وجود ندارد که شما رو منع از سفر به سنگاپور کند. تور سنگاپور میتونه حتما یه خاطره خوب و به یاد ماندنی همراه با جذابیت ها و لبخندها و شادی های فراوان باشد.

همانطور که قبلا گفتم دلایل زیادی وجود داره تا شما جذب سنگاپور بشید و سریعا اقدام به تهیه تور سنگاپور کنید.

ما فقط 7 دلیل محکم از دلایل بسیار برای شما می آوریم که سنگاپور میتواند اولین انتخاب سفر شما باشد.

 

1 – سرگرمی های بی انتها در کل سال

اگر اهل تفریح های مهیج ، رقص ، موسیقی ، آتشبازی ، ورزش و کلیه هیجانات هستید معطل نکنید. مقصد خوبی رو انتخاب کردید. کنسرتهای فراوان با سبک های موسیقی مختلف به زبانهای مختلف و از ملیت های مختلف در این شهر برگذار میشود.

فستیوال های رقص ، حمام آفتاب ،استخرهای بزرگ و فوق العاده و پارکهای آبی و شهربازی های بزرگ با وسایل فوق هیجان برانگیز در انتظار شماست.

برای اهالی ورزش هم بد جایی نیست مسابقات جهانی راگبی ، فرمول یک گرند پریکس و ورزشهای مهیج دیگر برای شما خاطرات خوبی را رقم خواهد زد.

این شهر گرم و آفتابی با انواع و اقسام فستیوالهای رقص و موسیقی در چینگای پاراده  و جذابیتهای خیابان مارینا بای سندز میتواند انتخاب مناسبی برای یک سفر رویایی برای شما باشد.

2 – میزبان هنرهای جنوب شرق آسیا

اگر از علاقه مندان به هنر هستید موزه های هنری بسیار زیبایی در سنگاپور وجود دارد . برای شروع موزه ی ملی سنگاپور را انتخاب کنید که بزرگترین گالری هنر مدرن در جنوب شرق آسیاست . بعد از موزه ی ملی سنگاپور به موزه ی هنر سنگاپور بروید و شب را با تماشای تئاترهای ES planade که در کنار رودخانه زیبا و با نمایشهای درجه یک میزبان شما خواهند بود به پایان برسانید.

3- وجود فرهنگها و رسوم متفاوت

وقتی به سنگاپور قدم میگذارید در واقع به یک شهر رفته اید ولی باید بدونید که با یک تیر چند نشان زدید ، شما به چین، هند ، و بیشتر کشور های جنوب شرق قدم گذاشته اید. تعجب نکنید ! محله های چینی و هندو ها ، با حفظ سبک زندگی و رسوم مختلفشان پذیرای شما هستند . قطعا شما میتونید مراسم مختلف از رسوم مختلف در طول سال را در سنگاپور تجربه کنید .

هندی ها با مراسم دیپاوال ، سال نوی چینی ، کریسمس ، عید فطر و سایر جشنهای مذهبی و غیر مذهبی از اقلیت های مختلف با مذاهب مختلف مثل بودا ، هندو مسلمان وسایر مذاهب.

 اندکی در خیابان های شهر توقف کنید ساختمان های بلند با نور پردازی های زیبا ، ساختمان های قدیمی با سبک های ساخت جنوب شرق ، محله چینی ها و محله هندی ها نگاه کنید محله هندی ها یا همان هند کوچک شما را ناخواسته به هند راهی میکند با لباس های مخصوص خودشان یا حتی هندو های مدرن هم هنوز رسوم خود را فراموش نکرده اند. به آنها احترا م کنید همانطور که آنها به شما احترام میگذارند. به رستورانهای مختلف برید تا غذاهای سرتاسر جهان را تجربه کنید. اگر از غذای تند هراس ندارید ، رستوران هندی و اگر از غذاهای خاص چینی و جنوب شرق بدتان نمی آید حتما رستوران گردی کنید. با این کار هم با تنوع غذاهای کشورهای مختلف آشنا نیشوید هم با فرهنگ آنان. از تور سنگاپور خود لذت ببرید و جوکس یک راهنمای خوب گردشگری برای شماست تورهای ارزان و لوکس سنگاپور رو از سایت جوکس ببینید.

4- سرسبزی خاص و خارق العاده

لقب سنگاپور باغ شهر است و تا وقتی به این شهر نیایید معنی این لقبی را که کسب کرده را درک نمی کنید . سرتاسر این شهر پر شده با پارک ها و سرسبزیهای زیبا هر طرف را که نگاه کنید پر از گل و گیاه و بلوارهایی است که با درخت و گیاهان سرسبز پر شده است . یکی از جاهایی که حتما باید بروید باغ گیاهان سنگاپور است که در یونسکو نیز به ثبت جهانی رسیده است . برای دیدن بزرگترین باغ در سنگاپور به gardens by the bay بروید و از درختان بسیار بلند آن دیدن کنید.

5- زندگی شبانه با انتخاب های زیاد و جذاب

من قطعا در طول اقامتم در سنگاپور دچار کم خوابی شدید میشوم. تعجب هم ندارد! این شهر بقدری زنده و مهیج است که تمام 24 ساعت روز رو میشه تفریح کرد. روزها در پارکها و باغها و سواحل زیبا و چشم اندازهای مختلف ، شهر بازی و پارک آبی، خرید و ساختمانهای بلند و خیلی مهیج های دیگه.... اما شبها !!! اگر عاشق رقص و موسیقی و خوشگذرانی شبانه هستید شما هم مثل من باید بی خوابی و کم خوابی رو تحمل کنید. شک نکنید ، بعد از صرف شام کمی استراحت کنید و بعد از کسب انرژی مجدد آماده خوش گذرانی شوید. منطقه Clarke quay و مارینا بی بهترین انتخاب است. کلاب و بار و دیسکو و پارتی های شبانه انتظار شما رو میکشند، منتظرشان نگذارید و تا صبح تمام غمهایتان را فراموش کنید و از فرط لذت تمام خستگی زندگی را کنار بزنید.

اگر هم قصد ریلکس کردن را دارید بارهای ساحلی با نمای 360 درجه ترجه خوبی میتواند باشد. برنامه سفر خود را از قبل مشخص کنید تا دچار مشکل نشوید. سنگاپور با  زیبایی هایش منتظر شماست اما ساعت و زمان منتظر شما نمی ماند.

6- یک مقصد رویایی برای خرید

سنگاپور مانند دبی بهشت خرید است و برای هر بودجه ای یک انتخاب وجود دارد . خیابان اورچاد که شاه راه خرید این شهر است بوتیک های لوکس marina bay یا مغازه های هندی hajilanp مطمئنا چیزی که مد نظر شماست را دارند . شما حتی می توانید به فرودگاه چنگی سنگاپور بروید که مغازه های بزرگ و زیبا و زیاد آن اونجارو به تنهایی مقصدی برای خرید گردشگران تور سنگاپور کرده است . و از یک خرید بدون مالیات لذت ببرید.

7- غذاخوری های معرکه و بهشت غذا

هر سلیقه و یا ذائقه ای که داشته باشید در سنگاپور غذای مورد علاقه ی خودتان را پیدا می کنید پیشنهاد ما به شما امتحان کردن غذاهای محلی مثل پلو مرغ , خرچنگ تند و کایا تست (مربای نارگیل در نان تست) و یا برنج تند هندی که با فلفل پخته می شود می باشد . رستوران های محلی بسیار خوبی در محله های Maxwell و amoy قرار دارند . اگر هم علاقه به خورد فست فودهای آمریکایی دارید به مراکز خرید بروید.

ما را در گوگل حمایت کنید