خوانا نیست?
ورود جستجو ثبت نام

جستجوی تور

تومان
تومان

جستجوی هتل

جستجوی جاذبه های گردشگری

تور های ویژه

تور سامویی
تور ترکیبی پوکت کرابی سامویی
5 شب
4,368,000 تومان
ثبت نام تا 30
بهمن

درباره سامویی

جزیره سامویی، یکی از جزایر گردشگری تایلند با مساحت دویست و بیست وهشت کیلومتر است که یکی از سواحل شرقی تایلند محسوب می شود. ریشه ی نا جزیره سامویی به زبان چینی است که به معنای بهشت امن تلقی میشود و نام کامل آن کو سامویی است که کو به معنای جزیره است.

مراكز خرید در سامویی :

جزیره سامویی برای خرید بسیار فوق العاده است. مراکز خرید که شامل بوتیک ها، جواهر فروشی ها ، مبل فروشی ها و برند های محبوب جهانی است که شما میتوانید لباس های مارک های ورزشی محبوب جهانی را با قیمتی ارزان تهیه کنید.

از مراکز مناسب و خوب برای خرید در سامویی میتوان chaweng  و meanam را معرفی کرد. که chaweng   برای خرید سوغاتی بسیار مناسب است همچنین meanam که فروشگاهی برای فروش مبل هایی که با چوب ساج ساخته شده ، بسیار زیبا با قیمتی مناسب است.

دیدنی های سامویی :

جزیره سامویی یکی از زیباترین جزایر تایلند است، منطقه ای گرمسیری ، سواحلی با شن های سفید و آ ب های زلال و شفاف، جنگلی کوهستانی که از شرق تا غرب جزیره را فرا گرفته و دارای آبشار های بسیاری است.

 غواصی یکی از تفریحاتی است که در این جزیره و دیگر جزایر تایلند طرفداران بسیاری دارد همچنین از دیگر سرگرمی های موجود در جزیره میتوان پیست به اتومبیل رانی اشاره کرد که انجام آ خالی از لطف نیست. علاوه بر این جاذبه های گردشگری دیگری نیز در جزیره سامویی وجود دارد که از بین آ نها میتوان به مجسمه بودای بزرگ که 12 متر ارتفاع دارد ، صخره های پدر بزرگ و مادر بزرگ ، باغ پروانه ها مزرعه مارها و... اشاره کرد.

 

 

ما را در گوگل حمایت کنید