خوانا نیست?
ورود جستجو ثبت نام

جستجوی تور

تومان
تومان

جستجوی هتل

جستجوی جاذبه های گردشگری

تور های ویژه

درباره سامویی

جزیره سامویی، یکی از جزایر گردشگری تایلند با مساحت دویست و بیست وهشت کیلومتر است که یکی از سواحل شرقی تایلند محسوب می شود. ریشه ی نا جزیره سامویی به زبان چینی است که به معنای بهشت امن تلقی میشود و نام کامل آن کو سامویی است که کو به معنای جزیره است.

مراكز خرید در سامویی :

جزیره سامویی برای خرید بسیار فوق العاده است. مراکز خرید که شامل بوتیک ها، جواهر فروشی ها ، مبل فروشی ها و برند های محبوب جهانی است که شما میتوانید لباس های مارک های ورزشی محبوب جهانی را با قیمتی ارزان تهیه کنید.

از مراکز مناسب و خوب برای خرید در سامویی میتوان chaweng  و meanam را معرفی کرد. که chaweng   برای خرید سوغاتی بسیار مناسب است همچنین meanam که فروشگاهی برای فروش مبل هایی که با چوب ساج ساخته شده ، بسیار زیبا با قیمتی مناسب است.

دیدنی های سامویی :

جزیره سامویی یکی از زیباترین جزایر تایلند است، منطقه ای گرمسیری ، سواحلی با شن های سفید و آ ب های زلال و شفاف، جنگلی کوهستانی که از شرق تا غرب جزیره را فرا گرفته و دارای آبشار های بسیاری است.

 غواصی یکی از تفریحاتی است که در این جزیره و دیگر جزایر تایلند طرفداران بسیاری دارد همچنین از دیگر سرگرمی های موجود در جزیره میتوان پیست به اتومبیل رانی اشاره کرد که انجام آ خالی از لطف نیست. علاوه بر این جاذبه های گردشگری دیگری نیز در جزیره سامویی وجود دارد که از بین آ نها میتوان به مجسمه بودای بزرگ که 12 متر ارتفاع دارد ، صخره های پدر بزرگ و مادر بزرگ ، باغ پروانه ها مزرعه مارها و... اشاره کرد.

 

 

ما را در گوگل حمایت کنید