خوانا نیست?
ورود جستجو ثبت نام

جستجوی تور

تومان
تومان

جستجوی هتل

جستجوی جاذبه های گردشگری

تور های ویژه

تور اندونزی
تور بالی سنگاپور با پرواز قطر اردیبهشت 96
7 شب
4,690,000 تومان
ثبت نام تا 31
اردیبهشت
تور اندونزی
تور بالی با پرواز ماهان اردیبهشت 96
7 شب
3,260,000 تومان
ثبت نام تا 31
اردیبهشت
تور اندونزی
تور بالی سنگاپور 7 شب ویژه بهار 96
7 شب
5,120,000 تومان
ثبت نام تا 31
اردیبهشت
تور اندونزی
تور بالی با پرواز ایر آسیا ویژه بهار 96
6 شب
3,060,000 تومان
ثبت نام تا 31
اردیبهشت

جاذبه های گردشگری اندونزی

درباره اندونزی

اندونزی یکی از پرجمعیت ترین کشورهای دنیا است ، به گونه ای که از لحاظ جمعیت در رده ی چهارم جهان قرار دارد. نظام سیاسی این کشور جمهوری است که شامل انتخابات مجلس و ریاست جمهوری می‌باشد. پایتخت اندونزی شهرجاکارتا است.

زبان رسمی این کشور زبان اندونزیایی است. مردم اندونزی از قومیت های مختلفی تشکیل شده که جاوه‌ای‌ها 40% و سوندانی‌ها با 15% بزرگترین اقوام هستند.

اندونزی از جمعیت بسیار بالایی برخوردار است اما جنگل هایش بسیار گسترده اند و دومین گونه زیستی موجود در جهان را دارا می باشد.این کشور از لحاظ دارا بودن منابع طبیعی بسیار منحصر به فرد است ولی درصد بالایی از مردمش در فقر زندگی میکنند.

اسلام توسط دریانوردان و بازرگانان به اندونزی راه پیدا کرد به طوری که امروزه هشتاد و شش درصد از مردم این سرزمین مسلمان هستند. در گذشته اندونزی جزو مستعمرات هلند بود که در سال 1945 از استعمار هلند خارج شده و 4 سال بعد از این تاریخ به رسمیت شناخته شد.

 از گذشته جزو منطقه های بازرگانی دریایی محسوب میشده است. فرهنگ و تاریخ اندونزی به سبب نفوذ قدرت های خارجی که در طول تاریخ آن به این کشور جذب میشدند تاثیر بسزایی گرفته است. همچنین قدرت های اروپایی برای در دست گرفتن انحصار ادویه رقابت بسیاری با یکدیگر داشتند.

 

ما را در گوگل حمایت کنید