خوانا نیست?
ورود جستجو ثبت نام

جستجوی تور

تومان
تومان

جستجوی هتل

جستجوی جاذبه های گردشگری

ناحیه : چو کیت

هتل استریپ در منطقه مثلث طلایی کوالالامپور جای گرفته ، که 1 کیلومتر تا ولد (The Weld) مسافت دارد ، و این هتل یک رستوران ، بار و وای فای رایگان در سراسر محوطه عمومی ارائه میدهد . در این هتل یک استخر در فضای باز و مرکز تناسب اندام موجود است ، و شما می توانید از یک وعده غذایی در رستوران لذت ببرید . پارکینگ خصوصی در سایت موجود است . اتاق های مهمان هتل استریپ کوالالامپور از امکاناتی شامل : تهویه مطبوع ، تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای ، دمپایی، لوازم آرایش رایگان و سشوار برخوردار است و در برخی از اتاق ها یک منطقه صندلی فراهم است که در آن شما می توانید استراحت کنید . یک میز جلو 24 ساعته نیز در هتل وجود دارد . برجهای دوقلوی پتروناس 1.2 کیلومتر تا هتل استریپ کوالالامپور مسافت دارد ، در حالی که سوریا کوالالامپور 1.3 کیلومتر تا هتل فاصله است . نزدیکترین فرودگاه ، فرودگاه سلطان عبدالعزیز شاه می باشد که 17 کیلومتر تا هتل استریپ کوالالامپور مسافت دارد .

هتل استریپ

تعدا اتاق: 184 کشور : مالزی
شهر: کوالالامپور
ناحیه : جالان آمپانگ

هتل 4 ستاره اواکوود کوالالامپور در امتداد خیابان شلوغ آمپانگ و در قلب منطقه تجاری کوالالامپور جای گرفته ، و این هتل 251 واحد اتاق و سرویس آپارتمان به مسافران ارائه می دهد . اتاق های مهمان هتل اواکوود کوالالامپور به زیبایی مزین شده و مجهز به تهویه مطبوع ، تلویزیون ، حمام بزرگ همراه با دوش و لوازم آرایش می باشد و در برخی از واحدها یک منطقه صندلی برای راحتی مسافران فراهم است . کارکنان اواکوود به چند زبان صحبت میکنند و 24 ساعته و شبانه روز در میز جلو برای خدمات دربان در دسترس هستند . شما در این هتل می توانید در استخر در فضای باز شنا کنید ، و یا از یک نوشیدنی و اسنک بار در بار کنار استخر لذت ببرید . همچنین یک مرکز تناسب اندام به طور کامل مجهز به صورت 24 ساعته در دسترس است . هتل اواکوود کوالالامپور 1 کیلومتر دورتر از مرکز خرید سوریا KLCC قرار دارد ، که در برج های دوقلوی پتروناس واقع شده است . نزدیکترین فرودگاه ، فرودگاه سلطان عبدالعزیز شاه می باشد ، که 20 کیلومتر تا هتل اواکوود کوالالامپور مسافت دارد ، در حالی که فرودگاه بین المللی کوالالامپور (KLIA) ، حدود 45 کیلومتر تا هتل فاصله است .

هتل اواکوود

تعدا اتاق: 251 کشور : مالزی
شهر: کوالالامپور
ناحیه : محله چینی ها

هتل ماندارین کورت در قلب کوالالامپور جای گرفته ، که 10 دقیقه پیاده تا محله چینی ها و ورزشگاه مردکا مسافت دارد ، و این هتل به آسانی به ایستگاه منوریل Maharajalela دسترسی دارد . هتل ماندارین کورت همچنین 10 دقیقه تا مرکز خرید مشهور ، ناهار خوری و سرگرمی های منطقه بوکیت بینتانگ مسافت دارد . سنترال کوالالامپور نیز 15 دقیقه تا هتل فاصله دارد ، در حالی که فرودگاه بین المللی کوالالامپور یک ساعت با ماشین دورتر از هتل ماندارین کورت قرار گرفته است . اتاق های مهمان هتل ماندارین کورت کوالالامپور از ویژگی هایی شامل : تهویه مطبوع ، تلویزیون های ماهواره ای ، کتری برقی ، تلفن ، حمام اختصاصی همراه با امکانات دوش آب گرم و یک وان حمام برخوردار است . کافه گاردن غذاهای محلی و غربی ارائه میدهد ، و خدمات سرویس اتاق در این هتل فراهم است . در هتل ماندارین کورت کوالالامپور امکانات و خدمات فوق العاده اعم از : میز جلو 24 ساعته ، باربیکیو ، ذخیره سازی به چمدان ، لباس های شسته و خدمات شاتل به فرودگاه ارائه میشود .

هتل ماندارین کورت

تعدا اتاق: 240 کشور : مالزی
شهر: کوالالامپور
ناحیه : سلطان اسمائیل

هتل فراسر رزیدنس به راحتی در مرکز شهر کوالالامپور جای گرفته ، و این هتل 5 ستاره یک انتخاب محبوب برای هر دو مسافران کسب و کار و اوقات فراغت است . از ویژگی های این هتل میتوان به استخر در فضای باز ، مرکز تناسب اندام ، سونا ، مرکز آبگرم ، ماساژ و پارکینگ رایگان اشاره کرد . این هتل لذت برتر و طیف وسیعی از امکانات رفاهی از جمله : سرویس اتاق 24 ساعته ، اینترنت رایگان در تمام اتاق ها ، ذخیره سازی به چمدان ، میز جلو 24 ساعته ، چک در / چک کردن ارائه میدهد . 446 اتاق مهمان هتل فراسر رزیدنس به زیبایی مبله شده ، و از ویژگی های یک ماشین لباسشویی ، منطقه غذاخوری ، اتو و میز اتو ، یک مبل ، گاوصندوق ، داک آی پاد ، یک تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت با دی وی دی پلیر برخوردار است . آشپزخانه هتل با امکاناتی مانند : یک اجاق ، یخچال و لوازم آشپزخانه تجهیز شده است . در حمام اختصاصی هتل نیز وان حمام ، دوش و دمپایی ، مسواک ، خمیر دندان و لوازم آرایش رایگان فراهم است . رستوران هتل غذاهای محلی و بین المللی ارائه میدهد . هتل فراسر رزیدنس تنها 700 متر تا برجهای دوقلوی پتروناس و سوریا KLCC مسافت دارد . ترمینال اتوبوس پودو سنترال 1.5 کیلومتر و فرودگاه بین المللی کوالالامپور در یک درایو 45 کیلومتری در دسترس است .

هتل فراسر رزیدنس

تعدا اتاق: 445 کشور : مالزی
شهر: کوالالامپور

جاذبه های گردشگری

تور های مرتبط

ما را در گوگل حمایت کنید