خوانا نیست?
ورود جستجو ثبت نام

جستجوی تور

تومان
تومان

جستجوی هتل

جستجوی جاذبه های گردشگری

ناحیه : Zerbank

هتل مون لایت وان ، در مرکز شهر وان ترکیه واقع شده است . این هتل ، از قلعه وان ۸ کیلومتر فاصله دارد . مراکز خرید شهر وان تا هتل ۱۰ دقیقه فاصله دارد . هر روز صبح در هتل ۴ ستاره مون لایت وان ، صبحانه سنتی شهر وان سرو می شود و شما می توانید آن را در اتاق خود نوش جان کنید . اگر در این هتل اقامت کنید ، فاصله شما تا فرودگاه شهر وان ۱۵ کیلومتر است . این هتل از موزه وان ، تئاتر وان و ایستگاه اتوبوس وان فاصله کمی دارد و تا دریاچه وان ۱۶ کیلومتر فاصله دارد .

هتل مون لایت

تعدا اتاق: 50 کشور : ترکیه
شهر: وان
ناحیه : فاتیح

خدمات کارکنان متعهد و حرفه ای هتل موجب شده تا هتل به هدف نهایی تمام گردشگران تبدیل شود . در ایوان مخصوص هتل ، حمام آفتاب گرفته و پوست خود را برنزه کنید . اين هتل داراي 13 اتاق مي باشد . اتاقها ، به سيستم تهويه مطبوع ، مجهز ميباشند . کارکنان پذيرش ، شبانه روز پاسخگوي مسافرين مي باشند . در صورت درخواست مسافرين ، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت  .برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد . کارکنان ما به انگلیسی ، ترکی ، روسی و عربی صحبت مي کنند . این هتل با داشتن سیستم اینترنت وایرلس وای فای با کیفیت عالی و به صورت رایگان در خدمت میهمانان گرامی می باشد .

هتل هرتون

تعدا اتاق: 13 کشور : ترکیه
شهر: استانبول
ناحیه : لارا

هتل 5 ستاره ملاس لارا (Melas Lara) واقع در منطقه لارا آنتالیا در سال 2009 افتتاح شده است و زیر مجموعه هتل های زنجیره "ملاس هتل" میباشد . این هتل 12 طبقه است و مساحت آن بیش از 15000 متر مربع میباشد . فاصله هتل تا فرودگاه آنتالیا 12 کیلومتر و تا مرکز شهر آنتالیا 15 کیلومتر میباشد .

هتل میلاس دارای ساحل اختصاصی است و ارائه دهنده خدمات All Inclusive میباشد و خدمات و برنام های خاصی برای کودکان 4 تا 12 سال در نظر گرفته شده است .

هتل ملاس لارا

تعدا اتاق: 322 کشور : ترکیه
شهر: آنتالیا
ناحیه : کمر

هتل پنج ستاره آوانتگارد در سال 2009 میلادی در منطقه گوینوک کمر ساخته شده و دارای سال شنی اختصاصی می باشد . فاصله این هتل تا مرکز شهر آنتالیا 35 کیلومتر و تا فرودگاه 45 کیلومتر (مدت ترانسفر 50 دقیقه) می باشد . هتل دارای استخر بزرگ در فضای باز و یک مرکز آبگرم با یک حمام ترکی ، سونا و یک مرکز تناسب اندام است . تمام اتاق های هتل آوانتگارد با مبلمان مدرن طراحی شده ، و همه آنها با امکاناتی شامل : تهویه مطبوع ، اینترنت رایگان و یک بالکن رو به دریا ، باغ و یا استخر تجهیز شده است . ویلا ها نیز استخر خصوصی ارائه میدهد . کارکنان حرفه ای برای کودکان در تمام طول روز در حال پذیرش هستند . این هتل 9 کیلومتر از مرکز شهر کمر و 35 کیلومتر از مرکز شهرستان آنتالیا فاصله است . فرودگاه آنتالیا 45 کیلومتر فاصله دارد . از امکانات این هتل می توان به مواردی مانند : 1 رستوران اصلی ، رستورانهایی با غذاهای بین المللی و آشپزخانه ترکی ، 11 بار ، 2 استخر رو باز با 6 سرسره ، 1 استخر سر پوشیده مخصوص کودکان ، پارک شادی ، حمام ترکی ، سونا ، سالن ورزشی و بدنسازی ، دیسکو و مینی سینما اشاره کرد .

هتل آوانتگارد ریزورت

تعدا اتاق: 394 کشور : ترکیه
شهر: آنتالیا

جاذبه های گردشگری

تور های مرتبط

ما را در گوگل حمایت کنید