خوانا نیست?
ورود جستجو ثبت نام

جستجوی تور

تومان
تومان

جستجوی هتل

جستجوی جاذبه های گردشگری

ناحیه : چهارراه شهدا

هتل الغدیر مشهد یکی از هتل های مشهد 4 ستاره تاپ و بسیار نزدیک به حرم مطهر می باشد . این هتل 10 طبقه در 300 واحد اقامتی به ظرفیت های متنوعی مانند اتاق دو تخته و سه تخته به مهمانان عرضه می شود . این هتل مقابل باغ نادری و در نزدیکی بازار بزرگ مرکزی مشهد مقدس می باشد . منوی غذا در این هتل بصورت انتخابی و منوی بوفه سلف سرویس و منوی انتخابی می باشد . در طبقه تحتانی این هتل بازارچه ای بزرگ به نام الغدیر وجود دارد که برای تهیه سوغات درجه یک مشهد مقدس گزینه ای مناسب می باشد .

هتل الغدیر

تعدا اتاق: 300 کشور : ایران
شهر: مشهد
ناحیه : بلوار ایران

هتل گلدیس سال 1369 افتتاح شده و حالا یکی از قدیمی ترین هتل های جزیره کیش محسوب می شود ، البته که در سال 85 مورد بازسازی قرار گرفته و امکانات جدیدی به آن اضافه شده است . هتل گلدیس فاصله بسیار کمی با بیمارستان کیش دارد . اگر در این هتل اقامت داشته باشید و بخواهید به مرکز خریدی در نزدیکی هتل تان بروید و بعد از خرید ، شام یا ناهاری دلچسب را تجربه کنید مرکز خرید دامون و فودکورت آن به شما خیلی نزدیک هستند و کافی ست 10 دقیقه پیاده روی کنید تا به این مرکز خرید برسید . اگرچه دیگر مراکز خرید معروف کیش مثل مروارید ، مرکز خرید مرجان و پردیس 1 و 2 هم همگی در 5 دقیقه ای هتل واقع شده اند . از دیگر نکات مثبت هتل گلدیس ، فاصله کم این هتل به فرودگاه است ، به طوری که تنها با صرف زمان 10 دقیقه ای به هتل خواهید رسید . اتاق های هتل گلدیس بزرگ و دلبازند و از دیگر ویژگی های خیلی خوب آن فضای سبز بیرون از هتل و آلاچیق هایش است و هوای تازه جزیره که روحیه تان را میتواند عوض کند . هتل گلدیس امکان گشت دور جزیره را هم برای مهمانانش فراهم کرده ، امکانی که به شما فرصت بازدید از جاهای دیدنی کیش را می دهد . 

هتل گلدیس

تعدا اتاق: 75 کشور : ایران
شهر: کیش
ناحیه : خیابان امام رضا 10

هتل آپارتمان مهر رضا از مناسب ترین هتل آپارتمان های مشهد و از هتل های نزدیک حرم مشهد است . هتل آپارتمان مهر رضا واقع در خیابان شیرازی در فاصله 10 دقیقه ای از حرم مطهر رضوی قرار گرفته و در 6 طبقه طراحی شده است که معماری زیبای آن توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند و از هتل های مورد توجه در تور مشهد است . این هتل آپارتمان خوب و مقرون به صرفه از آن دسته هتل های مشهد است که صبحانه به صورت بوفه و ناهار و شام به صورت منو انتخابی می باشد ، همچنین اینترنت رایگان (WI-FI) در لابی هتل آپارتمان قابل دسترس می باشد . هتل دارای امکانات لابی - رستوران - سرمایش و گرمایش چیلر - و پانل صوتی میباشد . هتل آپارتمان مهر رضا مشهد از معدود هتل آپارتمان کشور که سرویس کامل (صبحانه- ناهار- شام) در اختیار میهمانان عزیز قرار می دهد . فاصله هتل آپارتمان مهر رضا تا فرودگاه حدود ۲۰ دقیقه و تا راه آهن حدود ۱۵ دقیقه می باشد .

هتل آپارتمان مهر رضا

تعدا اتاق: 12 کشور : ایران
شهر: مشهد
ناحیه : بلوار سلمان فارسی

هتل دو ستاره آناهیتا واقع در خیابان ولیعصر شهر شیراز و نزدیک به محله قدیمی و اماکن تاریخی بنا شده ، که مسافران گرامی می‌توانند با پیاده روی از جاذبه‌های مهم شیراز دیدن نمایند . این هتل با دارا بودن کادر مجرب و امکانات رفاهی پذیرای مهمانان گرامی می‌باشد .

هتل آناهیتا

تعدا اتاق: 22 کشور : ایران
شهر: شیراز

جاذبه های گردشگری